اخبار مرکز ایمپلنت و زیبایی دندان شیراز

جدیدنرین اخبار دندانپزشکی

news

تبریک به مناسبت شب یلدا

نویسنده: بدون دیدگاه اشتراک:

تبریک به مناسبت شب یلدا

تبریک به مناسبت شب یلدا

بر آن شدیم تا با مدیر مرکز ایمپلنت و زیبایی دندان شیراز جناب آقای "دکتر محمد امین دین پرور" نشستی داشته باشیم . آن هم در شب یلدا . خب سراغ این دندانپزشک رفتیم و جویای احول او شدیم .

جناب آقای دکتر دین پرور عزیز خسته نباشید . خدا قوت . می بینم که مشغول کار هستید .

دکتر محمد امین دین پرور

بله سلام عرض می کنم خدمت شما دوستان عزیز و تلاشگر. در حال بررسی وضعیت بیماری که نیازمند به ایمپلنت می باشد ، هستم . در خدمتم .

جناب آقای دکتر در باره شب یلدا چی می دونید ؟

تا اونجایی که می دونم  واژهٔ یلدا ریشهٔ سریانی دارد و به معنای ولادت و تولد است. یلدا و جشن هایی که در این شب برگزار میشه ، یک سنت باستانی است. مردم روزگاران دور و گذشته، کشاورزی، بنیان زندگی آنان را تشکیل می داد . به همین خاطر کارها و فعالیت های خودشون را با گردش خورشید و تغییر فصول و بلندی و کوتاهی روز و شب و جهت و حرکت و قرار ستارگان تنظیم می کردن .

مردم دوران باستان و از جمله اقوام آریایی، فهیمدن که کوتاه ترین روزها، آخرین روز پاییز و شب اول زمستان است و بلافاصله بعد از اون روزها به تدریج بلندتر و شب ها کوتاهتر میشن .به همین خاطر اونرو شب زایش خورشید نامیدن و  آغاز سال قرار دادند.

جناب آقای دکتر اطلاعاتتون هم بد نیست . خیلی جالبه که در رابطه با شب یلدا این همه اطلاعات دارین .

ممنون

اگه پیامی دارین بفرمائید :

اول از همه این شب رو به والدین و خانواده عزیزم تبریک میگم . امیدوارم همیشه زنده و سلامت باشن . همچنین به همه همکارانم در عرصه سلامت خصوصا حرفه دندانپزشکی . جا داره تا از همه همکارانیکه به نوعی در راستای این حرفه هم فعالیت دارن شب یلدا رو هم به اونا تبریک صمیمانه بگم .

تبریک شب یلدا

ولی یه تشکر ویژه هم برای اون دسته از عزیزانی دارم که در عرصه رسانه و اطلاع رسانی با این مرکز همکاری می کنن . خصوصا دوست عزیزم جناب آقای "سید قاسم باقری" طراح سایت و مدیر روابط عمومی این مرکز . خوشبختانه با فعالیت های ایشون تونستیم از طریق دنیای مجازی ارتباط مفیدتری با جامعه ، خصوصا بیمارانمون داشته باشیم .

تهیه کننده : روابط عمومی مرکز ایمپلنت و زیبایی دندان شیراز 

مطلب قبلی

رابطه از دست رفتن دندان و بیماری های لثه با افزایش فشار خون

مطلب بعدی

با دندان عقل چه باید کرد

You may also like

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *